Briefing & Sharing :
No. State District Date Time Venue
1 JOHOR JOHOR BAHRU / PASIR GUDANG 4 APRIL (SR) 8am - 1pm SK SRI TEBRAU, JOHOR BAHRU
    JOHOR BAHRU / PASIR GUDANG 5 APRIL (SM) 8am - 1pm SK SRI TEBRAU, JOHOR BAHRU
    BATU PAHAT, SEGAMAT, MUAR, LEDANG 6 APRIL (SR) 8am - 1pm SM TINGGI BATU PAHAT, BATU PAHAT
    BATU PAHAT, SEGAMAT, MUAR, LEDANG 7 APRIL (SM) 8am - 1pm SM TINGGI BATU PAHAT, BATU PAHAT
    KULAI, KOTA TINGGI, MERSING, PONTIAN 11 APRIL (SR) 8am - 1pm SMK KULAI BESAR, KULAI
    KULAI, KOTA TINGGI, MERSING, PONTIAN 12 APRIL (SM) 8am - 1pm SMK KULAI BESAR, KULAI
2 KEDAH KULIM / BANDAR BARU 4 MAY 8am - 1pm SMK SULTAN BADLISHAH, KULIM
    BALING 18 APRIL 8am - 1pm SMK BONGOR, BALING
    KUBANG PASU / PADANG TERAP 26 APRIL 8am - 1pm SM SULTAN ABDUL HALIM, JITRA
    KUALA MUDA / YAN 20 APRIL 8am - 1pm SMK IBRAHIM, SUNGAI PETANI
    KOTA SETAR / PENDANG 24 APRIL 8am - 1pm SM TEKNIK ALOR SETAR, ALOR SETAR
3 KELANTAN TANAH MERAH, JELI 4 APRIL 8am - 1pm SMK TANAH MERAH 1, TANAH MERAH
    GUA MUSANG 6 APRIL 8am - 1pm SMK TENGKU INDERA PETRA 2, GUA MUSANG
    MACHANG, KUALA KRAI 18 APRIL 8am - 1pm SMK HAMZAH 1, MACHANG
    PASIR MAS, TUMPAT 20 APRIL (SR) 8am - 1pm SMK TENDONG, PASIR MAS
    PASIR MAS, TUMPAT 21 APRIL (SM) 8am - 1pm SMK TENDONG, PASIR MAS
    KOTA BHARU 25 APRIL (SR) 8am - 1pm SMK DATO AHMAD MAHER, KOTA BHARU
    KOTA BHARU 26 APRIL (SM) 8am - 1pm SMK DATO AHMAD MAHER, KOTA BHARU
    BACHOK, PASIR PUTIH 28 APRIL 8am - 1pm SMK DATO PERDANA, BACHOK
4 MELAKA MELAKA 11 APRIL (SR) 8am - 1pm DEWAN BESTARI JPN MELAKA
    MELAKA 12 APRIL (SM) 8am - 1pm DEWAN BESTARI JPN MELAKA
5 NEGERI SEMBILAN NEGERI SEMBILAN 13 APRIL (SR) 8am - 1pm DEWAN SEKOLAH DATO ABDUL RAZAK, SENAWANG
    NEGERI SEMBILAN 14 APRIL (SM) 8am - 1pm DEWAN SEKOLAH DATO ABDUL RAZAK, SENAWANG
6 PAHANG BENTONG, RAUB 19 APRIL 8am - 1pm PPD BENTONG
    LIPIS 20 APRIL 8am - 1pm PPD LIPIS
    BERA, JERANTUT, TEMERLOH 21 APRIL 8am - 1pm SK JALAN BAHAGIA, TEMERLOH
    PEKAN, ROMPIN 26 APRIL 8am - 1pm UNIVERSITI MALAYSIA PAHANG, PEKAN
    KUANTAN 27 APRIL (SR) 8am - 1pm SMK SULTANAH HAJJAH KALSOM, KUANTAN
    KUANTAN 27 APRIL (SM) 1pm - 5pm SMK SULTANAH HAJJAH KALSOM, KUANTAN
7 PERAK BATANG PADANG, KINTA SELATAN 4 APRIL 1pm - 5pm SM SAINS TAPAH, TAPAH
    KINTA UTARA 6 APRIL (SR) 1pm - 5pm SEKOLAH TUNKU ABDUL RAHMAN, IPOH
    KINTA UTARA 7 APRIL (SM) 1pm - 5pm SEKOLAH TUNKU ABDUL RAHMAN, IPOH
    LARUT, MATANG, SELAMA, KUALA KANGSAR, KERIAN 12 APRIL 1pm - 5pm SM SAINS RAJA TUN AZLAN SHAH, TAIPING
    HULU PERAK 14 APRIL 1pm - 5pm SMK SULTAN IDRIS SHAH II, GERIK
8 PERLIS PERLIS 28 APRIL 8am - 1pm SMK ARAU, ARAU
9 PULAU PINANG SEBERANG PERAI UTARA 4 APRIL 8am - 1pm DEWAN PPD SEBERANG PERAI UTARA, KEPALA BATAS
    SEBERANG PERAI TENGAH, SEBERANG PERAI SELATAN 6 APRIL (SR) 8am - 1pm SMK TINGGI BUKIT MERTAJAM, BUKIT MERTAJAM
    SEBERANG PERAI TENGAH, SEBERANG PERAI SELATAN 7 APRIL (SM) 8am - 1pm SMK TINGGI BUKIT MERTAJAM, BUKIT MERTAJAM
    TIMUR LAUT, BARAT DAYA 11 APRIL (SR) 8am - 1pm SMKA (L) AL-MASHOOR, GEORGETOWN
    TIMUR LAUT, BARAT DAYA 12 APRIL (SM) 8am - 1pm SMKA (L) AL-MASHOOR, GEORGETOWN
10 SABAH TAWAU, SEMPORNA, KUNAK 5 APRIL 8am - 1pm SMK ST. PATRICK, TAWAU
    LAHAD DATU 6 APRIL 8am - 1pm SMK ST. DOMINIC, LAHAD DATU
    SANDAKAN, KINABATANGAN 7 APRIL 8am - 1pm SMK MERPATI, SANDAKAN
    TAMBUNAN, KENINGAU 12 APRIL 8am - 1pm SMK TAMBUNAN, TAMBUNAN
    PAPAR, BEAUFORT, SIPITANG 14 APRIL 8am - 1pm PEJABAT PENDIDIKAN DAERAH PAPAR, PAPAR
    KOTA KINABALU, PENAMPANG, RANAU, TUARAN, KOTA BELUD, KOTA MARUDU, KUDAT 19 APRIL (SR) 8am - 1pm SM LOK YUK, LIKAS
    KOTA KINABALU, PENAMPANG, RANAU, TUARAN, KOTA BELUD, KOTA MARUDU, KUDAT 20 APRIL (SM) 8am - 1pm SM LOK YUK, LIKAS
11 SARAWAK KUCHING, BAU, LUNDU 26 APRIL 8am - 1pm SM TEKNIK SEJINGKAT, KUCHING
    PADAWAN, SAMARAHAN, SERIAN 27 APRIL 8am - 1pm PEJABAT PENDIDIKAN DAERAH PADAWAN
    SARIKEI, MARADONG, BETONG, SARATOK 29 APRIL 8am - 1pm SMK TINGGI SARIKEI, SARIKEI
    SIBU, KAPIT, MATU, KANOWIT, JULAU, DARO, DALAT, SELANGAU 2 MAY 8am - 1pm SMK LANANG, SIBU
    BINTULU, MUKAH, SEBAUH, TATAU 4 MAY 8am - 1pm SK AGAMA (M.I.S), BINTULU
    MIRI, SUBIS, BARAM 6 MAY 8am - 1pm SK MIRI, MIRI
    LIMBANG, LAWAS 9 MAY 8am - 1pm SK AGAMA (M.I.S), LAWAS
12 SELANGOR KUALA SELANGOR, SABAK BERNAM 5 APRIL 8am - 1pm SK PUNCAK ALAM 2, BANDAR PUNCAK ALAM
    KUALA LANGAT / KLANG 5 MAY 8am - 1pm SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
    GOMBAK 13 APRIL 8am - 1pm SMK SERI GOMBAK, GOMBAK
    HULU LANGAT / SEPANG 4 MAY 8am - 1pm SMK JALAN EMPAT, BANGI
    PETALING UTAMA 19 APRIL 8am - 1pm SJKC YUK CHAI, PETALING JAYA
    PETALING PERDANA 27 APRIL 8am - 1pm SAM BESTARI, UEP SUBANG JAYA
13 TERENGGANU KUALA TERENGGANU, HULU TERENGGANU, MARANG 3 MAY (SR) 8am - 1pm SMK PADANG NEGARA, KUALA TERENGGANU
    KUALA TERENGGANU, HULU TERENGGANU, MARANG 4 MAY (SM) 8am - 1pm SMK PADANG NEGARA, KUALA TERENGGANU
    BESUT, SETIU 9 MAY (SR) 8am - 1pm SM IMTIAZ, BESUT
    BESUT, SETIU 10 MAY (SM) 8am - 1pm SM IMTIAZ, BESUT
    DUNGUN, KEMAMAN 17 MAY (SR) 8am - 1pm SM SAINS DUNGUN, DUNGUN
    DUNGUN, KEMAMAN 18 MAY (SM) 8am - 1pm SM SAINS DUNGUN, DUNGUN
14 W.P. KUALA LUMPUR BANGSAR, KERAMAT 5 APRIL 8am - 1pm DEWAN UTAMA SJKC JALAN DAVIDSON, KUALA LUMPUR
    PUDU, SENTUL 7 APRIL 8am - 1pm DEWAN UTAMA SJKC JALAN DAVIDSON, KUALA LUMPUR
15 W.P. LABUAN W.P. LABUAN 26 APRIL 8am - 1pm SK PANTAI, LABUAN
16 W.P. PUTRAJAYA W.P. PUTRAJAYA 25 APRIL (SR) 2pm - 5pm SEKOLAH SULTAN ALAM SHAH, W.P. PUTRAJAYA
    W.P. PUTRAJAYA 26 APRIL (SM) 2pm - 5pm SEKOLAH SULTAN ALAM SHAH, W.P. PUTRAJAYA
NRC 2005 NRC 2006 NRC 2007 NRC 2008 NRC 2009 NRC 2010 NRC 2011 NRC 2012 NRC 2013 NRC 2014 NRC 2015